Együttműködnek a nyomozókkal a mezőméhesi nő megölésével gyanúsított szökevényhez közel álló személyek
Együttműködnek a nyomozókkal a mezőméhesi nő megölésével gyanúsított szökevényhez közel álló személyek

Fotó: Maros Megyei Rendőr-főkapitányság / képernyőfelvétel

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben

Elkezdtek együttműködni a nyomozó hatóságokkal a mezőméhesi nő meggyilkolásával gyanúsított Emil Gânjhez közel álló személyek – nyilatkozták szombaton rendőrségi források.

Ezek szerint a szökevénnyel közeli viszonyban álló személyek hasznos információkat osztanak meg a nyomozókkal – írja az Agerpres.

Kedden reggel a tűzoltók egy nő elszenesedett holttestére bukkantak egy mezőméhesi lakástűz eloltása után. Az ellenőrzések nyomán kiderült, hogy a tüzet szándékos gyújtogatás okozta. Az ügy fő gyanúsítottja a 37 éves Emil Gânj, akit azóta is nagy erőkkel keresnek a hatóságok. A férfi ellen korábban előzetes letartóztatási parancsot adtak ki a távollétében családon belüli erőszak és a távoltartási végzés megszegése miatt. Az is kiderült, hogy egyszer már elítélték minősített emberölés miatt, és 2020-ban szabadult a börtönből.

Korábban írtuk

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben