Bihari Napló
Rendőrségi hírek a megyéből

Büntetések. A Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön 105 büntetést osztott ki közúti kihágások miatt, az ezekből befolyt összeg 30.740 lej. Továbbá elvettek 14 jogosítványt és egy forgalmi engedélyt. Gyorshajtás miatt 44 büntetést osztottak ki, 21-et gyalogosok kihágásaiért, hetet a biztonsági öv használatának elmulasztásáért, ötöt ittas vezetésért, hármat szabálytalan előzésért és 25-öt egyéb kihágásokért. 

Jogosítvány nélkül. Nagyváradon, egy 30 éves helyi férfit tartóztatott fel a rendőrség csütörtök délután, akiről kiderült, jogosítvány nélkül vezetett egy személyautót. A jogosítványát előzőleg bevonták egy büntetőítélet miatt. A férfit 24 órás előzetes letartóztatásba helyezték, pénteken bíróság elé állították.

Ittasan. A rendőrség elfogott csütörtök délután 17 óra körül Vaskohszikláson (Ștei) egy 65 éves rényi (Rieni) férfit, aki ittasan vezetett egy személyautót, a légalkoholszintje 0,87 mg/l volt. Eljárás indult ellene. 

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben