A Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Alina Fărcuța tájékoztatása szerint a 112-es segélyhívóra 7.55 órakor érkezett bejelentés az esetről.
A balesetben négyen sérültek meg, őket a Bihar Megyei Sürgősségi Klinikai Kórház sürgősségi osztályára szállították további kivizsgálásra és ellátásra.
A helyszínelés idején a forgalom egy sávon haladt, a közlekedést a közlekedési rendőrök irányították. Mindkét sofőrt alkoholszondával tesztelték, az eredmények negatívak voltak.
Az ügyben további vizsgálat zajlik.

