Bihari Napló
Folytatódik a II. Liga a válogatott szünet után
Folytatódik a II. Liga a válogatott szünet után

Fotó: Bihar FC

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben

A Bihar FC a Concordia vendége lesz a 14. forduló nyitómérkőzésén.

A nemzeti válogatottak mérkőzései miatt bekövetkezett szünet után a hét második felében folytatódik a romániai másodosztály a 14. forduló mérkőzéseivel. A Bihar FC a forduló nyitómeccsén lép pályára Chiajnán, ahol november 20-án, csütörtök este 19.30-tól a helyi Concordia ellen bizonyíthatnak Erik Lincar tanítványai.

A mérkőzést a Digi Sport élőben közvetíti.

„Ez a szünet nagyon jót tett a játékosoknak, főleg, hogy néhány napos pihenővel is kiegészült. A múlt héten alaposan felkészültünk, és egy barátságos mérkőzéssel zártuk a hetet. Vasárnap is edzettünk, tekintettel a csütörtök esti mérkőzésre. Szeretnénk egy jó mérkőzést játszani, helyzeteket teremteni. A pálya talaja nagyon jó, és reméljük, hogy pontokkal térünk haza, főleg, mert a tabella egyre zsúfoltabbá válik, sok csapat szeretne bejutni az első hat helyre”

– nyilatkozta Erik Lincar, a Bihar FC vezetőedzője.

A Concordia jelenleg a tabella 11. helyén áll 20 ponttal, a legutóbbi fordulóban Resicabányán szenvedett 1–0-ás vereséget a korábban éveken át a Szuperligában szereplő együttes.

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben