Továbbra is szünetel a villamosközlekedés a 2-es vonalon
A Nagyváradi Helyi Közlekedési Vállalat (OTL) közleményében tájékoztatja az utazóközönséget, hogy a pályakarbantartási munkálatok folytatása miatt meghosszabbítják a 2-es villamosvonal korlátozásának időszakát.