A francia Metz története során először nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a budapesti fináléban legyőzte a Győri Audi ETO KC-t.
A Győri Audi ETO KC a budapesti fináléban a Metz ellen csap össze a hőn áhított trófeáért.
A budapesti négyes döntőt június 6–7. között rendezik.