Új igazgatója lesz a művészeti líceumnak, a magyar tagozatot nem érinti a változás
Az eddigi igazgató, Mihaela Bondor tizennégy éven át vezette a Nagyváradi Művészeti Líceumot. Lemondását még két hónappal ezelőtt nyújtotta be, amelyet a Bihar Megyei Tanfelügyelőség, illetve Alin Ștefănuț főtanfelügyelő most elfogadott.