A VSK játékosai közül Vancsik Levente kétszer, Sebastian Oltean pedig egyszer talált a hálóba, míg a szerbeknél Lazar Dobozanov két negyeden keresztül védett.
Sikerrel vette a labdarúgó Bajnokok Ligája első selejtezőkörét az FCSB, de a papírformától messze elmaradó teljesítménnyel és komoly nehézségek árán jutott tovább az andorrai Inter Club d’Escaldes ellen.
Bihar megye harmadosztályú futballcsapataiból kettő, a Biharszentandrási Crișul és a Félixfürdői Lotus megkezdte a felkészülést a 2025/2026-os idényre.
A találkozó egyik főszereplője a mindössze 18 éves érmihályfalvi származású Bödő Efraim-Zoltán volt, aki élete első élvonalbeli meccsén rögtön gólt szerzett.
Újabb felkészülési mérkőzést játszott szombaton az Ausztriában edzőtáborozó Nagyváradi Bihar FC, amely ezúttal az osztrák másodosztályú Floridsdorfer AC Wien ellen lépett pályára.
A 108. kiírás első játéknapján az újonc Bukaresti Metaloglobus hazai pályán fogadja a Kolozsvári Universitateát, míg az Argeș FC a Bukaresti Rapiddal mérkőzik meg.
A párharc győztese a sorozat második körében a svájci Lugano együttesével csap össze, míg a vesztes a Konferencia-ligában a szlovén Maribor ellen folytathatja szereplését.
A Paksi FC csütörtök este 20 órától hazai pályán fogadja a Kolozsvári CFR-t az Európa-liga selejtező első fordulójában. A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport és a Digi Sport 1 is.
A labdarúgó-klubvilágbajnokság szerdai elődöntőjében a Paris Saint-Germain félelmetes játékkal 4–0-ra kiütötte a Real Madridot és bejutott a vasárnapi fináléba.