Elhunyt két ember influenzában

Agerpres

Meghalt két személy influenzában - közölte hétfőn az Országos Közegészségügyi Intézet (INSP) keretében működő Fertőző Betegségeket Ellenőrző és Felügyelő Országos Központ.

A tájékoztatás értelmében az egyik áldozat egy 58 éves Temes megyei férfi, akinek más betegségei is voltak és nem volt beoltva influenza ellen.

A másik halálos áldozat egy 78 éves Olt megyei nő. Esetében nem tudnak más betegségekről, és ő sem kapta meg az influenza elleni oltást.

Mindketten az A típusú influenzavírus H3 altípusával fertőződtek meg. A férfi április 14-én, a nő április 17-én halt meg.

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben