Ittas vezetésért vettek őrizetbe egy szalárdi férfit
Ittas vezetésért vettek őrizetbe egy szalárdi férfit

Fotó: Haáz Vince

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben

Őrizetbe vettek a bihari rendőrök egy 44 éves szalárdi férfit, akit ittas járművezetés gyanújával vizsgálnak – közölte a Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság.

A rendőrség tájékoztatása szerint a férfit június 20-án, 22.50 körül állították meg a közúti ellenőrzés során Biharon (Biharia). A férfi légalkoholszintje 1,21 mg/l volt, vérvizsgálatot is végeztek.

A ittas autóst 24 őriztbe vették, az ügyben további vizsgálat zajlik.

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben