Bihari Napló
A nagyváradi ERA Park őszi kampánya további 1500 ajándékutalvánnyal folytatódikPr-cikk
A nagyváradi ERA Park őszi kampánya további 1500 ajándékutalvánnyal folytatódik

Fotó: ERA

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben

Sajtóközlemény

A vásárlásért jutalom jár elnevezésű őszi kampány sikere nyomán, a nagyváradi ERA Park bejelenti a vásárlók számára felajánlott nyeremények bővítését. Így további 1500 darab, egyenként 50 lej értékű utalvány várja a bevásárlóközpont látogatóit.

A szeptember közepén indított kampány több ezer résztvevőt vonzott, és az azonnal kiosztott utalványokat a nagyváradiak rendkívül jól fogadták. Az egyszerű mechanizmus révén – legalább 300 lej értékű napi vásárlás után egy 50 lejes utalvány jár – a vásárlók azonnali előnyöknek örülhettek, miközben újra felfedezték az ERA üzleteinek kínálatát.

„Az első hetek eredményei megerősítették, hogy ez a kampány pontosan az, amire vásárlóink vártak: közvetlen előnyök és azonnali nyeremények a vásárlásokért cserébe. Örömmel jelentjük be további 1500 utalvány hozzáadását, hogy minél több látogató élvezhesse az ERA által kínált előnyöket”, nyilatkozta Cătălin Rebei, a nagyváradi ERA Park központmenedzsere.

A vásárlók a kupolaterem környékén kialakított külön pultnál válthatják be az utalványokat 11.50 és 19.50 óra között, az ugyanazon a napon kiállított vásárlási blokkok bemutatásával.

A nagyváradi ERA Shopping Parkról

Az ERA Shopping Park Nagyvárad egyik legfontosabb bevásárló- és szabadidős központja. A létesítmény több mint 60, különböző területen tevékenykedő üzletet foglal magában – divat, lakberendezés, ékszerek, kiegészítők, szolgáltatások és éttermek –, valamint a Carrefour hipermarketet. Tágas területével, elismert márkáival és változatos kínálatával az ERA Shopping Park célja, hogy az egész család igényeit kielégítse, és állandó választás legyen a vásárlásra és a szabadidő eltöltésére a Nagyváradon és környékén élőknek.

CH 26664

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben