A nagyváradi Sion Hegye pünkösdi gyülekezet a viszontlátás reményében búcsúzik KATONA TERÉZIÁTÓL. „Az Úr az én pásztorom, nem szűkölködöm. Füves legelőkön nyugtat engem és csendes vizekhez terelget engem. Lelkemet megvidámítja, az igazság ösvényein vezet engem, az Ő nevéért. Még ha halál árnyékának völgyében is járok is, nem félek a gonosztól, mert Te velem vagy, a Te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem.” Zsolt.23:1-4
*
Nehéz ilyenkor a megfelelő szavakra találnunk, amikor tudomásunkra jutott, hogy az általad legszeretettebb személy, örökre eltávozott. Egy égő gyertya és gondolataink, kedves kollégánk, DADAY ZSOLT, valamint gyászoló családja felé irányulnak. Őszinte részvétünk! Isten nyugosztalja édesanyádat! A Romszilva Bihar Megyei Erdészeti Igazgatóság.
*
Szomorú szívvel és örök szeretettel emlékezünk a legdrágább, legjobb férjre, édesapára, nagyapára, apósra, testvérre, ID. TOLVAI GÉZÁRA, aki ma egy éve, hogy itt hagyott bennünket. „A múltba visszanézve valami fáj, valakit keresünk, aki sajnos nincsen már. A temető csendje ad neki nyugalmat, drága emléke szívünkben örökké megmarad. Kicsordul a könnyünk, itt állva sírodnál, mélységes fájdalom ez, hogy örökre távoztál. Hiányodat elviselni nagyon nehéz. Örökké tart szívünkben az emlékezés, Mert feledni azt soha nem lehet, aki szeretve volt és ő is szeretett.” Nyugodjon békében! Örökké bánatos felesége, Irénke, gyermekei, Géza, Csabi, Beáta, családjaik.
*
Szomorú szívvel emlékezünk ID. KINCZEL IMRÉRE, aki ma 3 éve eltávozott közülünk. „Csak az idő múlik, feledni nem lehet. Szívünkben örök a fájdalom és a szeretet.” Örökké bánatos családja.
*
Fájó szívvel emlékezünk a szerető férjre, édesapára, MÁRTON JÓZSEFRE (Székelyhíd, élt 58 évet) halálának 19. évfordulóján! Szeretettel emlékezik rá felesége, Erzsike, fia, Józsi és lánya, Erika!
*
Ne félj, mert megváltottalak, Neveden szólítottalak, enyém vagy! (Ézsaiás 43:1). Szomorúan tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy a nagyra becsült DR. VÍGH MÁRIA ERZSÉBET (fogorvos) életének 99. évében megtért teremtő Urához. Temetése ma, március 22-én, 13 órakor lesz a Steinberger kápolnából. Kegyelettel gyászoló szerettei.






