Június 25-én, csütörtökön rendes havi közgyűlését tartotta a megyeháza dísztermében a megyei önkormányzat képviselő-testülete. A napirendi pontok közt szereplő előterjesztések közül kettőnek az volt a tárgya, hogy a megyei tanács haszonkölcsön-szerződést kössön egyrészt a nagyváradi Helyi Közszállítási Vállalattal (OTL), másfelől a Belényesi Polgármesteri Hivatallal arról, hogy ezek biztosítsanak tárolási lehetőségeket olyan eszközöknek, melyekkel a megyei utakról eltávolítják a szemetet, a sáncokat kitisztítják és eltakarítják a havat.
– jelentette ki Mircea Mălan megyei tanácselnök.

