Bővíti a Váradhegyalja (Podgoria) felé közlekedő 15-ös busz megállóinak számát a Nagyváradi Helyi Közszállítási Vállalat (OTL), továbbá a járatokat is sűrítik a vakációs munkanapokon.
Az új, bővített menetrend június 29-én, hétfőtől lép érvénybe, ez megtekinthető az OTL-applikációban, a vállalat honlapján, illetve a buszmegállókban.
A vállalat közleménye szerint a Váradhegyalja felől a nagypiac (ANAF) felé vezető irányban egy plusz megállót iktatnak be a Sztaroveszky/Magheru út 22. szám alá.
Továbbá a vakációs munkanapokra érvényes menetrend is bővülni fog: ugyancsak hétfőtől a nagypiacnál levő megállóból 15.30 órakor is fog busz indulni Váradhegyalja felé. Ez a járat 15.55 órakor indul vissza a váradhegyaljai végmegállóból.

