Az első mérkőzésen hazai pályán a román bajnok ugyan 3–1-re diadalmaskodott, de a mutatott játék már akkor sem volt meggyőző. A keddi visszavágón, Andorrában még szorosabb küzdelem bontakozott ki. Az első félidőben egyik csapat sem tudott betalálni, az FCSB helyzetei kimaradtak, az Escaldes viszont bátran futballozott, és több lehetőséget is kidolgozott.
A második játékrész elején Risto Radunovic emelésével ugyan megszerezte a vezetést a bukaresti együttes, de nem sokáig örülhetett. A hazaiak gyorsan egyenlítettek, majd Alexandre Llovet fejesével meg is fordították az állást (2–1). A hajrában az andorraiak akár hosszabbításra is menthették volna a párharcot, de Ștefan Târnovanu bravúrjai megmentették az FCSB-t a 2x15 perces ráadástól.
A bukarestiek végül 4–3-as összesítéssel jutottak tovább a következő körbe, ahol az észak-macedón bajnok, a Shkendija lesz az ellenfelük.







