Lőtt sebbel, holtan találtak péntek délután az Arad megyei Székesút (Secusigiu) településen egy rendőrt; az első vizsgálatok szerint nem történt bűntény, a férfi meglőtte saját magát.
Egy 42 éves, szabadidejében levő rendőrre támadt rá szerda este Nagybánya egyik utcáján egy 16 éves fiú, 24 órára őrizetbe vették – tájékoztatott csütörtökön a Máramaros megyei rendőrség.