Felettese pisztolyával követett el öngyilkosságot egy 25 éves rendőr

Agerpres

Főbe lőtte magát egy fiatal rendőr Iaşi-ban egy parkban. Az első vizsgálati eredmények alapján az öngyilkosság a fiatal rendőr felettesének fegyverével történt. A 25 éves rendőrt hétfőn hajnalban találták meg a iaşi-i Copou parkban, fején lőtt sebbel, mellette pisztoly hevert. A Suceava megyéből származó fiatalember két hónapja volt a Botoşani megyei Leorda település rendőre. Mint kiderült, tettének elkövetéséhez felettesének, a rendőrőrs parancsnokának a pisztolyát használta fel. A Botoşani megyei rendőrség hétfőn kivizsgálást indított annak kiderítésére, hogyan került a rendőrőrs-parancsnok pisztolya a beosztotthoz.

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben