Kigyulladt csütörtök reggel a sepsiszentgyörgyi megyei sürgősségi kórház udvarán levő raktárház; a Kovászna megyei katasztrófavédelmi felügyelőség szerint rövidzárlat okozta a tüzet. A riasztás röviddel 6 óra után érkezett; a helyszínre két tűzoltó- és egy SMURD-rohammentőkocsival kivonuló tűzoltóknak fél óra alatt sikerült eloltaniuk a tüzet, bár fennállt a veszély, hogy a lángok átterjednek a szomszédos melléképületre is. Csak anyagi károk keletkeztek - számolt be a katasztrófavédelem.
