Maia Sandu moldovai elnök és Natalia Gavriliţa kormányfő fogadta Chişinăuban Klaus Iohannist és Nicolae Ciucát

Agerpres

A Moldovai Köztársaség elnöke és miniszterelnöke fogadta szerda délután Chişinăuban Klaus Iohannis államfőt és Nicolae Ciucă kormányfőt. Négyszemközti találkozójuk után a két államfő közös sajtótájékoztatót tart. A román állam-, illetve kormányfőt Bogdan Aurescu külügyminiszter is elkísérte a moldovai látogatáson. 

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben