Megüresedettnek nyilvánítottak két parlamenti mandátumot a képviselőházban

Agerpres

Megüresedettnek nyilvánított kedden két képviselői mandátumot a képviselőház plénuma.

Az egyik mandátum a Nemzeti Liberális Párt (PNL) frakciójához tartozó Corneliu Olar elhalálozása, a másik a szociáldemokrata párti (PSD) Nicuşor Halici lemondása nyomán üresedett meg, miután utóbbit Vrancea megyei prefektussá nevezték ki.

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben