Olaf Scholz német szövetségi kancellárral találkozott Brüsszelben Klaus Iohannis

Agerpres

Az államfő a Twitter-oldalán számolt be a találkozóról.

„Nagyon jó beszélgetés Olaf Scholz német kancellárral kétoldalú kapcsolataink további erősítéséről, különös tekintettel a gazdasági és energetikai együttműködésre, valamint Románia schengeni csatlakozására. Folytatjuk az egyeztetést a biztonsági helyzetről és az ukrajnai menekültek támogatásának módozatairól” – olvasható az elnök bejegyzésében.

Klaus Iohannis csütörtökön és pénteken az Európai Tanács ülésén vesz részt Brüsszelben.

Megosztás FacebookonKüldés Facebook MessengerenKüldés WhatsApponKüldés Emailben