Az államfő a Twitter-oldalán számolt be a találkozóról.
„Nagyon jó beszélgetés Olaf Scholz német kancellárral kétoldalú kapcsolataink további erősítéséről, különös tekintettel a gazdasági és energetikai együttműködésre, valamint Románia schengeni csatlakozására. Folytatjuk az egyeztetést a biztonsági helyzetről és az ukrajnai menekültek támogatásának módozatairól” – olvasható az elnök bejegyzésében.
Klaus Iohannis csütörtökön és pénteken az Európai Tanács ülésén vesz részt Brüsszelben.
