A Nemzetközi Kézilabda-szövetség (IHF) június 9-én, kedden bejelentette, hogy a 2027-es férfi világbajnokság két szabadkártyáját Törökország és Szaúd-Arábia kapta.
A 2024-ben bronzérmes magyar női kézilabda-válogatott Montenegróval, Szlovéniával és Izlanddal találkozik a decemberi Európa-bajnokság nagyváradi csoportjában.