Hét személyt, köztük egy kiskorút szállítottak kórházba annak az aradi balesetnek a nyomán, amelyben két villamos és egy személygépkocsi volt érintett. Vizsgálják az esetet.
Nem kapcsolják be a fűtést egyes villamosokon Nagyváradon, pedig az időjárás nagyon hidegre fordult az elmúlt napokban. A közszállítási vállalat azt ígérte, intézkedik az ügyben.
Hét ember megsérült szerdán Aradon egy balesetben, miután egy villamos a vezetője nélkül indult el a telephelyről, és kevéssel utána egy másik, utasokat szállító járműnek ütközött.